práce v rakousku
 

01.06. kancelář uzavřena-státní svátek v Rakousku

 

Aktuálně poptáváme:

Vyučené elektrikáře s praxí (M/Ž) pro montáže elektro a servis na spravovaných nemovitostech. Výborná znalost NJ podmínkou, ŘP sk. B+ vlastní auto. Oblast: Graz a okolí. Nástup od: 02.06.2020.

Vyučené elektrikáře s praxí (M/Ž). Podmínkou je mít již vstupní kartu pro ÖBB. Oblast: 9900 Lienz. Nástup od 02.06.2020.

Pomocníky (M/Ž) pro práce na stavbě +sanace tunelu. ŘP. sk, B podmínkou, NJ na úrovni dorozumění. Oblast: Krieglach. Nástup od: 02.06.2020.

Vyučené instalatéry (M/Ž) s praxí a výbornou znalostí NJ. ŘP sk. B+ vlastní auto. Oblast: Villach. Nástup od 02.06.2020

Klempíře-pokrývače (M/Ž) s výučním listem a praxí. Výborná komunikativní znalost NJ +ŘP. sk. B. Oblasti: Niederösterreich/ Wien. Doprava na místa pracoviště poté firemním autem. Nástup : 02.06.2020

Vyučené stolaře s praxí (M/Ž) a komunikativní znalostí NJ. ŘP sk. B+ vlastní auto. Práce nedaleko od CZ hranic. Nástup od: 02.06.2020

Elektrikáře (M/Ž) s výučním listem a dlouholetou praxí pro elektrikářské práce přímo u zakázníků, podmínkou NJ slovem i písmem, ŘP sk. B. Oblast: Klagenfurt. Nástup od: 02.06.2020. 

 

 

Pracovníky (M/Ž) do firmy zabývající se výrobou rolet a zatemňování oken. Náplň práce:  stříhání plechů, vrtání děr, zasazování sítí do rámů, apod. Oblast: Tyrolsko, okres Lienz. Nástup dle zakázek firmy.

Pracovníky do produkce (M/Ž) zpracovávající masné výrobky (balení masných výrobků, skládání na palety, lepení etiket apod.) Dvousměnný provoz. Zvýhodněné firemní stravování formou bufetu. Oblast Vöcklabruck. Komunikativní NJ, fyzická zdatnost. Nástup dle zakázek firmy.

Pracovníky z oboru řeznictví (vyučené s praxí) a výbornou znalostí NJ. Pracovní oblečení a stravování na pracovišti zdarma. Oblast: Dolní Rakousko. Nástup dle zakázek firmy.

Provozního elektrikáře (M/Ž) pro opravy a údržbu elektrických částí strojů a zařízení. Práce ve dřevozpracující firmě. Komunikativní NJ podmínkou, ŘP sk. B+ vlastní auto. Oblast Tyrolsko. Nástup dle zakázek firmy.

Svářeče (M/Ž) metodou MAG s platným svářečským průkazem a praxí v oboru  minimálně 3 roky. Komunikativní NJ a ŘP sk. B. + vlastní auto podmínkou. Oblast: Korutany -Wolfsberg. Nástup dle zakázek firmy.

 

 

Průběžně poptáváme pro elektrikářské a montérské práce pracovníky (M/Ž) s výučním listem a praxí + komunikativní NJ, ŘP sk. B+ vlastní auto. Práce dle poptávek zejména v oblastech Víden a okolí, Tyrolsko, Salzbursko  a Korutany.

 

 

 

                             U všech nabízených pracovních pozic je nutná schopnost domluvit se německy.

Auto velkou výhodou.

 

 

Mapa