práce v rakousku
 

 Aktuálně hledáme:

Pracovníka do provozu, výroba žaluzíí a ochranných sítí proti hmyzu. Oblast Tyrolsko. Auto podmínkou. Nástup od 29.04.2019

Vyučené instalatéry s praxí a znalostí NJ do Vídně. Nástup od 23.04.2019.

Pracovníky do produkce zpracovávající masné výrobky (balení masných výrobků, skládání na palety, lepení etiket apod.)Dvousměnný provoz. Oblast Vöcklabruck. Komunikativní NJ, fyzická zdatnost. Nástup dle zakázek firmy. 

Operátora CNC strojů (frézař,soustružník) s dlouholetou praxí a znalostí NJ. Znalost systému Heidenhein. Práce ve firmě poblíž českých hranic. Nástup od 29.04.2019.

Lakýrníka s praxí a komunikativní NJ. Lakování převážně větších ocelových dílů v lakovací kabině. (Bezvzduchové lakování, 2K barvy). Ochota pracovat na směny (3 směnný provoz). Práce ve firmě poblíž českých hranic. Nástup od 29.04.2019.

Provozního elektrikáře pro opravy a údržbu elektrických částí strojů a zařízení do dřevozpracující firmy. Oblast Tyrolsko. Nástup od 29.04.2019.

Vyučené zámečníky s praxí pro revize. Začátek od 02.05., pracuje se i o víkendu (Pischelsdorf ).

Pomocníka na stavbu,oblast Steiermark,komunikativní NJ. Nástup od 29.04.2019.

Vyučené truhláře/stolaře pro výrobu nábytku a montéry pro instalaci vybavení do hotelu. Oblast: Horní Bavorsko. Nástup od 29.04.2019.

Pracovníky do skladu sportovních potřeb, dvousměnný provoz, rakouský průkaz VZV výhodou. Důležitá komunikativní znalost NJ. Oblast: Salzburg. Nástup průběžně dle poptávky firmy červen-září.

Pracovníky do menší firmy zabývající se výrobou plotů a oplocení. Jednosměnný provoz,směna od 06:00 hod. Oblast: Salzburg. Nástup dle poptávky firmy.

Vyučené zámečníky/strojní zámečníky - montáže, revize. Oblast: Linz, Korutany,Dolní Rakousko. Nástup dle zakázek firmy.

Pomocníky na stavby v celém Rakousku - nástupy dohodou. 

 

U všech nabízených pracovních pozic je nutná schopnost domluvit se německy.

 

 

Mapa