práce v rakousku
 

 

Aktuálně poptáváme:

 

Pracovníky do produkce (M/Ž) zpracovávající masné výrobky (balení masných výrobků, skládání na palety, lepení etiket apod.) Dvousměnný provoz. Oblast Vöcklabruck. Komunikativní NJ, fyzická zdatnost. Nástup dle zakázek firmy.

Pracovníky z oboru řeznictví (vyučené s praxí) a výbornou znalostí NJ. Pracovní oblečení a stravování na pracovišti zdarma. Oblast: Dolní Rakousko. Nástup dle zakázek firmy.

Pracovníky (M/Ž) do dřevozpracující firmy pro obsluhu strojů (opracovávání a finální úprava dřevěných prken, balení a chystání pro vývoz). Třísměnný provoz, práce PO-PÁ. Komunikativní NJ, Auto +ŘP sk. B podmínkou. Oblast: Tyrolsko. Nástup od 02.03.2020

Vyučené instalatéry (M/Ž) s praxí a znalostí NJ. ŘP sk. B+ vlastní auto. Oblast: Korutany. Nástup od 02.03.2020

Provozního elektrikáře (M/Ž) pro opravy a údržbu elektrických částí strojů a zařízení. Práce ve dřevozpracující firmě. Komunikativní NJ podmínkou, ŘP sk. B+ vlastní auto. Oblast Tyrolsko. Nástup od 02.03.2020 

Pekaře/ky, kuchaře/ky cukráře/ky pro obsluhu stroje a zařízení -příprava vysoce hluboce zmrazených hotových pokrmů. NJ na dobré úrovni + praxe podmínkou. Dvousměnný provoz. Od července zaveden třísměnný provoz. Oblast: Oberösterreich. Nástup od 02.04.2020.

 

Průběžně poptáváme pro elektrikářské a montérské práce pracovníky (M/Ž) s výučním listem a praxí + komunikativní NJ, ŘP sk. B+ vlastní auto. Práce dle poptávek ve Vídni a okolí, Tyrolsko, Korutany.

 

 

                             U všech nabízených pracovních pozic je nutná schopnost domluvit se německy.

Auto velkou výhodou.

 

 

Mapa