práce v rakousku
 

       

 

Aktuálně poptáváme:

 

Pracovníky do potravinářského průmyslu (M/Ž). Předchozí praxe v masném průmyslu vítána. Náplní práce balení masných výrobku, popřípadě příprava k expedici. Komunikativní znalost NJ. Pracovní oblečení a stravování ve firemní kantýně zdarma. Oblast: Radstadt. Nástup od: 09.12.2020

Pro dlouhodobou zakázku poptáváme vyučené zámečníky (M/Ž) s platným svářečským průkazem a praxí (metoda MAG). NJ na komuniativní úrovni, auto +ŘP podmínkou. Oblast: Wolfsberg, Nástup od 30.11.2020

Skladníky (M/Ž) do firmy zabývající se dřevozpracujícím průmyslem. Podmínkou rakouský průkaz VZV a komunikativní NJ. Oblast: Tyrolsko. Nástup od: 30.11.2020

Na stavbu do Innsbrucku poptáváme vyučené/ pomocné zámečníky (M/Ž) pro montáže ocelových konstrukcí. Práce ve výškách. Požadavkem fyzická zdatnost a komunikativní znalost NJ. Zakázka na delší dobu. Nástup od: 01/02.2021

Vyučené zámečníky (M/Ž) pro plánované revize. Požadavkem NJ na velmi dobré úrovni. Oblast: Wien  Nástup od: 30.11.2020

Zámečníky s výučním listem / pomocné zámečníky (M/Ž). Práce ve výškách (cca 6 metrů). Oblast Mutters  a Pörtschach.  Nástup od 30.11.2020.

Elektrikáře s výučním listem (M/Ž) a praxí v oboru, nápln práce: tahání kabelů, práce dle plánů, dokončovací práce. Podmínkou komunikativní NJ a ŘP sk. B+ vlastní auto. Oblast: Linz. Nástup od: 30.11.2020.

Pracovníky (M/Ž) do firmy zabývající se výrobou zubních kartáčků. Dvou/třísměnný provoz, auto podmínkou, NJ na dobré úrovni - slovem i písmem ( přehled objednávek je psán v NJ). Oblast: Salzbursko. Nástup od: 30.11.2020.

Prodavače do úseku lahůdek (M/Ž). Komunikativní znalost NJ na dobré úrovni. Praxe minimálně 3 roky. Nástup od: 30.11.2020. Oblasti: Eisenstadt , Simmering , dále prodavače masných výrobků do Saalfeldenu s nástupem od 30.11.2020.

Prodavače do úseku uzenin (M/Ž). Komunikativní NJ na dobré úrovni. Předchozí praxe vítána. Úvazek na 30/38,5 hod. týdně. Oblast: Wien: 1110, Nástup od 30.11.2020.

Svářeče (M/Ž) metodou WIG s platným svářečským průkazem a praxí v oboru  minimálně 3 roky. Komunikativní NJ a ŘP sk. B. + vlastní auto podmínkou. Oblast: Graz a okolí. Nástup: 30.11.2020

 

 

Pomocníky (M/Ž) pro práce na stavbě +sanace tunelu. ŘP. sk, B podmínkou, NJ na úrovni dorozumění. Oblast: Krieglach. Nástup dle zakázek firmy.

Pracovníky (M/Ž) do firmy zabývající se výrobou rolet a zatemňování oken. Náplň práce:  stříhání plechů, vrtání děr, zasazování sítí do rámů, apod. Oblast: Tyrolsko, okres Lienz. Nástup dle zakázek firmy.

Pracovníky do produkce (M/Ž) zpracovávající masné výrobky (balení masných výrobků, skládání na palety, lepení etiket apod.) Dvousměnný provoz. Zvýhodněné firemní stravování formou bufetu. Oblast Vöcklabruck. Komunikativní NJ, fyzická zdatnost. Nástup dle zakázek firmy.

 

 

 

 

 

Průběžně poptáváme pro elektrikářské a montérské práce pracovníky (M/Ž) s výučním listem a praxí + komunikativní NJ, ŘP sk. B+ vlastní auto. Práce dle poptávek zejména v oblastech Víden a okolí, Tyrolsko, Salzbursko a Korutany.

 

 

 

                             U všech nabízených pracovních pozic je nutná schopnost domluvit se německy.

Auto velkou výhodou.

 

 

Mapa